מוזיאון "החאן" חדרה ע"ר

מוזיאון "החאן" חדרה ע"ר

לכל המשפחה

 

חדרה ממושבה לעיר : סיור מומחז (כשעה וחצי) המציג את סיפורה של חדרה מהקמתה כמושבה חקלאית בשנת תרנ"א (1891) ועד הפיכתה לעיר (1952).  הסיור מלווה במדריך ובשחקן, אשר תורם להעלאת חווית הביקור במוזיאון.

 

"במנהרת הזמן" – מסעם של אנשים בחאן :  סיור במוזיאון (כשעה וחצי) המלווה במדריך ובשחקן, אשר תורם להעלאת חווית הביקור במוזיאון. המבקרים בסיור נחשפים לתולדותיה של חדרה באמצעות הדמויות המופיעות בחדרי החאן.

 

מציאות רבודה במוזיאון – בעקבות אוצר ה"חאן" : מסע בזמן בעקבות אוצר ה"חאן" באמצעות מציאות רבודה (כשעה וחצי). חוויה אינטראקטיבית חדשנית לכל המשפחה. במהלך הפעילות כל מספר משתתפים מקבלים טאבלט באמצעותו יעברו מסע בו ייקחו חלק פעיל ומהנה בסיפור ההיסטורי של חדרה. המסע כולל חידון, רמזים, מציאת סימנים ברחבי המוזיאון ומשחקים אינטראקטיביים. לבסוף, כל מי שהצליח לסיים את כל שלבי המסע ברחבי המוזיאון -מגיע לאוצר ה"חאן".

 

שישי במוזיאון – חגיגת יום הולדת משפחתית
סיור במוזיאון על ידי מדריך ושחקן המעשיר את חווית הביקור +
שעה חגיגה עצמאית של המשפחה בחצר המוזיאון
(אפשרות להבאת אוכל על ידי המשפחה או על ידי המוזיאון, בתשלום נוסף).

 

פרטי התקשרות

נילי גמליאלי – מיטל – רכזת חינוך והדרכה
icon_mail  khmuseumedu@gmail.com

מידע כללי

ניתן לקיים סדנאות לאחר הסיור המודרך.
סיורים במוזיאון ניתן לקיים בשפות הבאות: עברית, אנגלית, ספרדית, צרפתית ורוסית.

לטופס הזמנה >

 

טיולים מחוץ למוזיאון לכל המשפחה –  חודש יוני 2018

 

 

טיול חו"ל יום ראשון ה 26.08.18 – יום שישי ה 07.09.18  מדריך: אריה אלאלוף

מסע מעמיק ויסודי אל הקווקז חבל ארץ בתולי, קרוב וברובו בלתי נודע. נבקר באזרבייג'אן מדינה מרתקת שזכתה לעצמאותה עם התפרקות ברה"מ ואט אט נפתחת לתיירות לאחר שנים ארוכות של שלטון קומוניסטי. המדינה שיושבת בלב אחד מסעיפי "דרך המשי" ההיסטורית ספוגה השפעות של מזרח ומערב, של פרס ועמי מרכז אסיה מחד ושל רוסיה ותורכיה מאידך.  אוצרות הטבע העצומים שבה התברכה אזרביג'אן העניקו לה שפע וברכה במאה השנים האחרונות אבל גם לא מעט צרות ובעיות בדמות מעצמות על המתערבות תדיר בענייניה. זוהי אחת המדינות המוסלמיות החילוניות ביותר בעולם, מדינה של עושר לא יתואר לצד דלות ועוני מחפירים, של  יערות והרים מוריקים ושל מדבריות ומישורים מאובקים. הכל לצד אנשים חייכנים ומקבלי פנים ומטבח השופע כל טוב. נבקר גם בגיאורגיה (גרוזיה) שעל פי תושביה נחשבת לפיסת האדמה שהאל שמר לעצמו. זוהי גם קולכיס ההיסטורית המתוארת במסעו של יאסון עם הארגונאטים אליה הגיע לאחר שחצה את ארץ האמזונות בחפשו אחר גיזת הזהב. הטיול משלב נופים אנושיים, תרבות עשירה, היסטוריה ואדריכלות של כנסיות ומנזרים.

יצירת קשר לטיולים מחוץ למוזיאון:

בטלפון – 04-6324562  או בנייד –  050-9953829 או בכתובת מייל-  Hoida@Zahav.net.il  עדה הוידה רכזת טיולים